Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Driton 10 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qera prapa parkut te qytetit ( prishtine ) , banesa eshte e mobiluar dhe ka nje dhom gjumi , sallon , kuzhin , banjo dhe tarac.
Per me shum info: 044 275 223. . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim