Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Adnon 17 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobilume nje dhom gjumi sallon me kuzhin , banjo , koridor , dhe ballkon . Banesa eshte ne katin e 6 per me shum mund te kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim