Banes me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Bashkim 30 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perandori Justinian sol.I.ban.nr.4
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira nga dt. 1.04. per veprimtari të ndryshme ne mes posta 3 dhe Raifaizen bank mbi kafiterinë Agolli e përshtatshme për zyrë ordinancë agjension etj. tani punon kursh i gjuhëve të huaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim