Banes me qera ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: h.ramadani 21 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne qender te Prishtines me saktesisht perball qendres se penzionereve .
Banesa eshte ne katin e 4 . Posedon 1 dhome gjumi, sallon,kuzhine,dhome trepezarie, banjo dhe ballkon. Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme .
Cmimi eshte 350 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim