Banes me qera ne Tophane

Jepet me qera nga: Dren 23 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Tophane
Banesa ka 88m2 ka 2 dhoma gjumi
1 shpajz
Ballkon
Dhe sallon me kuzhin te perbashket
E PA MOBILUAR per me shum info 045 812 874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim