Banes me qera ne Tophane

Jepet me qera nga: abaz 06 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Tophane Prishtin
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen top hane afer ministris se shendetsis banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin te perbashket ballkon dhe 1 shpajz per me shum info mun te kontaktoni ne nr. 045812 874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim