Banes me qera ne ULPIAN

Jepet me qera nga: Arben 13 Jan 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Ulpiana/BENIDON. Banesa gjendet ne katin e 6. Posedon kuzhin dhe sallon, dhom fjetje, banjo dhe teras. E mobiluar me te reja. Leshohet veten per qift ose familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim