Banes me qera ne Ulpianë

Jepet me qera nga: Agim 03 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne Ulpianë.Banesa eshte e mobiluar ka 1 dhome gjumi,1 sallon si dhe kuzhinen.
Banesa gendet ne katin e dyte.(perball konviktit nr2)
Nr.kontaktues 044-211-890/// viber+37744211890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim