Banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Afrm 10 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr,,Deshmoret e Kombit''
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Nga 1Dhjetori leshohet banesa me qera ne Rr, ,,Deshmoret e Kombit'',afer resturantit Ramazoti,Banesa ka kete renditje: Sallon me Kuzhin dhe dy dhoma Gjumi ,banesa eshte e gatshme per banim. ka pamje nga rruga kryesore dhe ka lindeja e diellit, Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim