Banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Arben 11 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Ulpian ne BENIDON. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom fjetje, banjo dhe tereas. Komplet e mobiluar, me mobilje te reja. Per me shum informata konaktoni: 045-534192 & 044-163324.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim