Banes me qera ne Ulpian

Jepet me qera nga: Edin 02 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian D6 hymja 3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Ulpian
Banesa eshte e mobiluar ka 2 dhoma kuzhine

Gjendet afer fakultetit te mjeksis dhe atij teknik

045 638 345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim