Banes me qera ne Veternik afer Restaurant Ariu

Jepet me qera nga: real estate&consulting 26 Dhj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Veterrnik, prane Restaurant Ariu
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo, ballkon, nxemje qendrore me rryme, uje 24h, garazh, oborr.

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim