Banes me qera ne breg diellit te banesat e kuqe

Jepet me qera nga: Valon 16 Sht 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Breg te Diellit me saktesisht tek Ambullanta. Banesa gjindet ne ll-te, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

a.-sallon
b.-kuzhine (e veqante)
c.-dhome gjumi
d.-banjo
e.-teras.
f.-korridor

Banesa leshohet per familjare, ose persona qe punojne si dhe studenta

Cmimi 220 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim