Banes me qera ne bregun e diellit

Jepet me qera nga: Fita 25 Dhj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qeta ne bregun e diellit mbrapa postes se vogel afer shkolles fillore
Banesa gjendet ne katin e pare dhe eshte tersisht e mobiluar
Banesa ka:
1 dhome
Kuzhin me trepezari
Ballkon
Banjo
Koridor
Dhe ka dy dyer te hyrjer me njera pas tjetres
Qeraja 200
045606097
Fita

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim