Banes me qera ne exdc 2

Jepet me qera nga: idro 18 Gsh 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE LAGJEN KALABRIA, BANESAT JON NE KOMPLEKSIN EXDC.2. NE KET QMIM HYN EDHE PERDORIM I LIFTIT I PASTRIMIT DHE MIRMBAJTJES. BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR.KA 1 DHOME GJUMI.SALLONIN PER QENDRIM DITOR .KUZHINA. ballkon.KA INTERFON, PO ASHTU EDHE RJETINKABLLOR. FOTOT FLASIN VET . EJA BINDU VET MOS PRIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim