Banes me qera ne fushkosov 170

Jepet me qera nga: GeoFIX 25 Nën 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: fush kosov
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne fushkosov te petrol company kati 6 e mobiluar

-Dhom dite me kuzhin
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim