Banes me qera ne lagjen Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: gzimi 30 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne lagjen Bregu i Diellit afer postes se vogel

Siperfaqja e baneses eshte 45m2.

Banesa gjendet ne katin e Pare
Qmimi i Baneses eshte: Muaj (180) euro.

Banesa ka dhe depozite

Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhin,
- 1 dhoma gjumi
- 1 banjo, wc
Per cdo informate shtese, na kontaktoni
044957892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim