Banes me qera ne lagjen Mati 1

Jepet me qera nga: Afrim 30 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera ne lagjen Mati 1,banesa gjindet ne katin e 7,ashensori punon,banesa është e mobiluar në tërsi,është ndërtim i ri,dhe ka këtë renditje: sallon me kuzhinë,dhomë gjumi,koridor,banjo,teras.
Çmimi 180 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim