Banes me qera ne lagjen Pejton

Jepet me qera nga: gzimi 14 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ne lagjen Pejton
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne lagjen Pejton #046

Siperfaqja e baneses eshte 110m2.
Banesa gjendet ne katin e dyte

Qmimi i Baneses eshte: Muaj (550) euro.

Banesa ka kete renditje:
- 1 sallon me kuzhin,
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo,
- balllkon, ashensor ,
- nxemje me rryme,uje 24h

Eshte e mobiluar dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme duke perfshi edhe klime,

Per cdo informate shtese, na kontaktoni

044957892

gzimi.re@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim