Banes me qera ne lagjen Pejton

Jepet me qera nga: Shpëtim 11 Shk 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne lagjen Pejton ndertim i ri afer Hotel Prishtina , e mobiluar me mobilie te reja banesa ka ngrohjen nga Termokosi ,uje rryme 24h dhe ka ketë renditje : Dhoma e dites me kuzhin,Banjo,Terasa Mund te kontaktoni ne numrat e telefonit 045 492 178 dhe ne numrin 045 545 002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim