Banes me qera ne lagjen Santea

Jepet me qera nga: Nexhat 25 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne lagjen Santea katin e pare ka dy dhoma gjumi nje kuzhine sallon korridor banjo dhe tarrase eshte e pa mobiluar eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim