Banes me qera ne lagjen Tophane

Jepet me qera nga: Dren 14 Sht 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Tophane afer ministris se shendetsis. Banesa ka 1 Dhom gjumit dhe 1 salloni me kuzhin te perbashket Banesa osht ne katin e par per me shum mund te kontaktoni ne nr 044 137 174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim