Banes me qera ne lagjen Tophane

Jepet me qera nga: Dren Mehmeti 17 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen Tophane afer ministris se shendetsis. Banesa gjendet ne kati e tret ka
Dy dhoma gjumi
Nje sallon me kuzhin te perbashket
Shpajz dhe
Ballkon
Banes osht e lir prej dates 01.03.2016 per me shum info 044 137 174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim