Banes me qera ne lagjen Ulpijana 250

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 25 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpijan
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen ulpijana kati i 2
-Dhom dite
-Kuzhin
-Dhom te fjetjes
-Banjo
-Ballkon
-Shpajz
Banesa leshohet vetem per familjar

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
Viber +377 45 663 660
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim