Banes me qera ne lagjen e spitalit 2 ing

Jepet me qera nga: sahit 06 Krr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: lagjeja e spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera ne lagjen e spitalit,banesa gjendet ne ndertesen e Princeshes.Bannesa posedon sallon dhe nje dhome gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim