Banes me qera ne qender merapa Hotel Sirius

Jepet me qera nga: Mirvete 29 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tring Ismajli merapa Hotel Sirius
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jen te reja
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,dy dhoma te fjetjes,banjo dhe ballkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim