Banes me qera ne qender

Jepet me qera nga: Gentrit 17 Jan 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera gjendet te santea ka nxemje qendrore dy dhoma koridor kuzhin banjo dhe ka shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim