Banes me qera ne ulpiane te fontana

Jepet me qera nga: Banes ne ulipan 22 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banes ne ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofroj banes me qera ne prishtine
Banesa gjedet tek fontana soliteri nr1
Kati 3 banesa nr13
Banesa esht e renovuar dhe e mobiluar
Posedon 2 dhoma gjumi
Kuzhinen banjo ballkon
Per me shume info kontaktoni ne nr tel 044341736 dhe ne +37745625791(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim