Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 10 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen Ulpian,banesa gjendet afer shkolles "Hasan Prishtina" , eshte e rinovuar dhe e mobiluar ka nje dhome gjumi,dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon, lirohet vetem per familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim