Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 10 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne qender te sheshi "Nena Terez" gjendet ne katin e par,ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon, dhe lirohet per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim