Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 16 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera afer hotel "Sirius" eshte e mobiluar dhe posedon sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi,banjo,ballkon, lirohet per familjar ose te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim