Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 10 Sht 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Santea
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera te Santea, banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar komplet, lirohet per studenta/e ose te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim