Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 16 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne lagjen lakrishte mbrapa Procredit Bank,banesa gjendet ne ndertes te re dhe eshte e mobiluar,ka nje dhome gjumi,dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon, ashensori punon rregullisht,lirohet per qift ose te punesuar apo studente f.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim