Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 16 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Domi i Pleqve
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera afer domit te pleqeve,banesa gjendet ndertes te re dhe eshte e mobiluar,ka 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,2 banjo,ballkon, lirohet vetem per studente femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim