Banes me qera nga "Ecoimpex"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 23 Sht 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne Aktash perballa fakultetit edukimit,banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma gjumi,dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon,lirohet per familjar ose studente femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim