Banes me qera nga Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 16 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera ne lagjen Ulpian,banesa gjendet ne katin e dyt dhe eshte e mobiluar,ka nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin,banjo, lirohet vetem per stduente femra. Cmimi 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim