Banes me qera nga Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ecoimpex 10 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
leshoj banes me qera afer Procerdit Bank , banes eshte ndertes e re dhe eshte e mobiluar,ka nje dhome gjumi,dhome dite me kuzhin,banjo,ballkon, lirohet per qift,familjar,ose te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim