Banes me qera per Studente

Jepet me qera nga: Roni 14 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bulevardi i deshmorve
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Kushtet : Banesa eshte e mobiluar , kushtet jan perfekte , banesa ndodhet tek rrethi perball hotel bacit , ne banes ndodhet vajza e pronarit qe vijon studimet ne UP, dhe kerkohn tri( deri-3) cimerka per banim .
cmimi 50eu plus shpenzimet (rrym-uje)
Te lajmrohen studente serioze
+377 45 69 69 11 (+ viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim