Banes me qera per ball shkolles Elena Gjika

Jepet me qera nga: Adem 01 Mar 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 2 dhoma+sallon me Kuzhin dhe Banjo
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet per ball shkolles Elena Gjika afer parkut rruga Ismajl Dumoshi, banesa ka 2 dhoma gjumi+bajo+sallon me kuzhine bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim