Banes me qera per femra perball santes

Jepet me qera nga: Banesa 15 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjen pejton berball santes
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qera per banuese femra, banesa gjendet ne lagjen pejton perball santes i ka 4 dhoma gjumi, dhomen e ndenjes kuzhinen dhe banjon,
Qmimi kushton 50 euro per person plus shpenzimet e baneses. Te interesuarat te lajmrohen ne 045 557 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim