Banes me qera per studenta apo te punsuar

Jepet me qera nga: shkelzen 09 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
banes me qera per studenta apo te punsuar banesa gjendet Rr- U .Q.K .s shum afer prej kafev te vogla banesa ka 2 dhoma gjumi me nga tre shtreter kuzhinen komplet + banjo dhe koridor qmimi per person 50 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim