Banes me qera per studente/femra

Jepet me qera nga: Skend 14 Mar 03:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Verrat e Llukes
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE(FEMRA)


Lëshohet me qera banesa. Banes ka tri dhoma. Një dhomë me kater shtreter, dy dhoma me tre shtretër . Gjithashtu banes posedon kuzhinë, koridor dhe banjo. Banes ka 90 m2. Banesa ka pamje të pastert nga qyteti dhe ka qasje në të gjitha lagjet e Prishtinës. Egzistojn të gjitha lidhjet e autobusve nga banesa. Posht mund të shihni dhe videon 2:30 min.


PERSHKRIMI I BANESËS:
B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless
N) Sigurimi me kamera


Çmimi për person është 60 EUR0. Çmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:

B) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës
Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë (GoogleMaps)
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : banesa.qera@gmail.com
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Qe5VIFvIob0Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim