Banes me qera perball Hotel Grand

Jepet me qera nga: Driton Lokaj 06 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Perball Hotel Grandit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne katin a kater ne lokacionin me te mire te Prishtines. Banesa ofron pamje mahnitese me dy ballkone, 2 dhoma te fjetjes, 2 banjo te shtrurar me mermer, sallon me pamje nga Grand Hotel, kuzhine, banesa ka nxemje dhe klime. Ndertesa ka ashensor te ri. Per me shume informatata me kontaktoni ne: tonylokaj@gmail.com cell 044-666-120 - Qiraja : €350

2 DHOMA TE FJETJES
2 BANJO
SALLON
KUZHINE
DHOME PER NGRENJE
2 BALLKONA


Spacious 2 bedroom apartment in front of the Grand Hotel - Most desirable fourth floor unit, best location! Amazing view with two patios, spacious 2 bedroom, 2 full marble bathrooms, living room over looking the grand hotel, open kitchen with good appliances and marble countertops, dinning area, beautiful hardwood floors, heating/air-conditioning and for your convenience laundry room with washer and dryer. The building has a brand new elevator. For more info contact me at: tonylokaj@gmail.com cell 044-666-120 Rent : €350
2 BEDROOM\
2 BATHS
LIVING ROOM
KITCHEN
DINNING ROOM
2 PATIOS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim