Banes me qera prapa Teatrit#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Agim Ramadani
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera prapa Teatrit.Banesa eshte e mobiluar dhe ka siperfaqe te madhe dhe eshte e perkryer per banim.Preferohet per zyre ose per klient afatgjate.Banesa ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)2-Ballkona
4)Banjo
5)Shpajz
6)Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim