Banes me qera prishtine mati1 250€

Jepet me qera nga: Muhamed 10 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banesa është në katin e III ,posedon:sallon,kuzhinë,1dhomë gjumi,banjo,ballkon,koridor.Banesa ka: ashensor ,ujë 24h,parking,nxemje, banesa është e mobiluar dhe e re,gjendet ne lagjen mati1 ne kompleksin banesor te ndertuar nga lirimi acl.
info: tel/viber +37744819436 Dritoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim