Banes me qera qmimi i diskutueshem

Jepet me qera nga: Toni 13 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen kalakbria ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim