Banes me qera te 4 Llullat,

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite kushine banjo ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Çmimi: 450 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim