Banes me qera te Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: arian 30 Gsh 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne lagjen Bregu i diellit te posta vogel .afer shkolles Ismajl Qemajli .banesa eshte ne katin e 4 punon edhe lifti .ka ket denditje: sallon,kuzhin,banjo,koridor dhe ballkon.e renovuar tersisht .shum e pershtatshme per banim per familjar ,leshoj per nje koh te gjat ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim