Banes me qera te Grandi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: GeoFIX 20 Tet 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te grandi
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera e mobiluar ne katin e 4 te Hotel Grandi
-Dhome dite
-Dhom te fjetjes
-Kuzhin
-Banjo
-Shpajz
Qmimi: 350 euro
Tel: +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim