Banes me qera te Parku i Qytetit#3772

Jepet me qera nga: sadat 18 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
1 dhome gjumi,
banjo, ballkon, nxemje me rryme

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim